The marvelous world comes to You...

wtorek, 30 maja 2017

Dzis skonczylem 4 tygodnie :)

Synusiek mamusi :*
Autor: Tymik666 o 22:25 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 29 maja 2017

Korzystamy z pogody :)

Autor: Tymik666 o 22:07 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 28 maja 2017

Dziadek - pierwsze starcie

Autor: Tymik666 o 20:26 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

piątek, 26 maja 2017

Spacerownik

Autor: Tymik666 o 21:03 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

BatTymon :)

Autor: Tymik666 o 21:02 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 23 maja 2017

Tymcio skonczyl 3 tygodnie :) Z Tatusiem sie tuli

Autor: Tymik666 o 22:14 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Moja osobista porazka... pierwsza minuta ze smoczkiem

Autor: Tymik666 o 22:12 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 20 maja 2017

Leżę sobie na brzuszku :)

Autor: Tymik666 o 22:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 18 maja 2017

Pierwsza wizyta u Pana Doktora :)

Na dzień dzisiejszy ważę 4.84:)
Autor: Tymik666 o 16:01 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 17 maja 2017

Gdzie jest Timon??

Autor: Tymik666 o 21:51 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Mam 2 tygodnie! ;)

Autor: Tymik666 o 09:56 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 16 maja 2017

Pierwsza wizyta Tymka u Dziadziow na Mazurskiej :)

Autor: Tymik666 o 21:19 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Laktus na ryneczku :)

Autor: Tymik666 o 09:44 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 14 maja 2017

Pierwsza kąpiel za nami :)

Autor: Tymik666 o 20:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Cała ekipa na placu zabaw :)

Autor: Tymik666 o 18:06 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Pierwszy spacerek

Autor: Tymik666 o 18:00 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

czwartek, 11 maja 2017

Balkonowanko pierwsze :)

Autor: Tymik666 o 20:54 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Pierwszy balkoning :)

Autor: Tymik666 o 13:27 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

I Kangurek z Tata :)

Autor: Tymik666 o 08:41 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 10 maja 2017

Kangurek

Autor: Tymik666 o 20:47 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Mam juz tydzien:)

Autor: Tymik666 o 10:39 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 7 maja 2017

Babcia Dorotka i Tymon :)

Autor: Tymik666 o 22:39 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Ja i mój strażnik :)

Autor: Tymik666 o 10:21 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Jezorek :)

Autor: Tymik666 o 10:12 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Poranny buziak od Matyli :)

Autor: Tymik666 o 07:49 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 6 maja 2017

Po powrocie do domu :)

Autor: Tymik666 o 21:31 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Pakowanie do nosidelka :)

Autor: Tymik666 o 21:30 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Przed wyjsciem ze szpitala :)

Autor: Tymik666 o 21:30 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Przytulanki :)

Autor: Tymik666 o 08:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

piątek, 5 maja 2017

No i mamy gościa u siebie :)

Pierwszy dzień w domu z Tymonem, trochę dziwne uczucie, jest nas teraz czworo 
Autor: Tymik666 o 20:50 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Dziadek :)

Autor: Tymik666 o 13:02 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Popularne posty

Translate / Tłumacz

Oto i cała historia...

  • ►  2022 (8)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (5)
  • ►  2021 (37)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (6)
    • ►  marca (5)
    • ►  lutego (6)
    • ►  stycznia (10)
  • ►  2020 (106)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (8)
    • ►  października (5)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (6)
    • ►  lipca (10)
    • ►  czerwca (7)
    • ►  maja (6)
    • ►  kwietnia (18)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (4)
    • ►  stycznia (24)
  • ►  2019 (205)
    • ►  grudnia (4)
    • ►  listopada (10)
    • ►  października (16)
    • ►  września (7)
    • ►  sierpnia (15)
    • ►  lipca (11)
    • ►  czerwca (18)
    • ►  maja (37)
    • ►  kwietnia (16)
    • ►  marca (20)
    • ►  lutego (16)
    • ►  stycznia (35)
  • ►  2018 (254)
    • ►  grudnia (27)
    • ►  listopada (18)
    • ►  października (14)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (16)
    • ►  lipca (17)
    • ►  czerwca (14)
    • ►  maja (35)
    • ►  kwietnia (29)
    • ►  marca (29)
    • ►  lutego (22)
    • ►  stycznia (27)
  • ▼  2017 (195)
    • ►  grudnia (15)
    • ►  listopada (24)
    • ►  października (18)
    • ►  września (18)
    • ►  sierpnia (21)
    • ►  lipca (21)
    • ►  czerwca (27)
    • ▼  maja (46)
      • Dzis skonczylem 4 tygodnie :)
      • Korzystamy z pogody :)
      • Dziadek - pierwsze starcie
      • Spacerownik
      • BatTymon :)
      • Tymcio skonczyl 3 tygodnie :) Z Tatusiem sie tuli
      • Moja osobista porazka... pierwsza minuta ze smoczkiem
      • Leżę sobie na brzuszku :)
      • Pierwsza wizyta u Pana Doktora :)
      • Gdzie jest Timon??
      • Mam 2 tygodnie! ;)
      • Pierwsza wizyta Tymka u Dziadziow na Mazurskiej :)
      • Laktus na ryneczku :)
      • Pierwsza kąpiel za nami :)
      • Cała ekipa na placu zabaw :)
      • Pierwszy spacerek
      • Balkonowanko pierwsze :)
      • Pierwszy balkoning :)
      • I Kangurek z Tata :)
      • Kangurek
      • Mam juz tydzien:)
      • Babcia Dorotka i Tymon :)
      • Ja i mój strażnik :)
      • Jezorek :)
      • Poranny buziak od Matyli :)
      • Po powrocie do domu :)
      • Pakowanie do nosidelka :)
      • Przed wyjsciem ze szpitala :)
      • Przytulanki :)
      • No i mamy gościa u siebie :)
      • Dziadek :)
      • Krótka wizyta Dziadzia
      • Z Babcia :)
      • Najnowsze wiesci:)
      • Odwiedziny :)
      • To ja, Tymek :)
      • Narodziny Tymcia - szpital cz.2
      • Dziś urodził się Tymona - wizyta w szpitalu...
      • Narodziny Tymona 👍🏻💪🏻😀
      • Fotki z rana- jeszcze w trojke:)
      • Dziś urodził się Tymon - 02.05.2017 ! 👍🏻😀🇵🇱
      • Szpital i nowy członek rodziny 💪🏻😀
      • Oto ja i moje pierwsze kangurowanie :)
      • Przyszedłem na świat :)
      • Ostatni (chyba) dzień w trójkę...
      • Odliczamy godziny..:)
    • ►  kwietnia (5)
  • ►  2016 (1)
    • ►  października (1)

Takie jest zainteresowanie :)

tymik666@gmail.com. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.