Właściwie, to nie wiem czy to dobra pora, czy może za wcześnie. Właśnie rozmawiałem z Twoimi rodzicami, podziwiałem mały brzuszek Twojej mamy... Oboje są zdecydowani, że chłopiec, to będzie Tymon. Tymon Kucharski. Tak, to TY. Jest deszczowa, cicha noc... No więc może zaczniemy już dziś?
Za wiele, wiele lat, które tak szybko nam mijają, mam nadzieję, że powspominasz z rodziną i /lub znajomymi czas kiedy trwały przygotowania do powitania Cię na tym naszym świecie. Czas kiedy wszyscy z nadzieją i radością Cię oczekiwali. Drogi Tymku! Cudowny świat idzie do Ciebie...
DobryDziadzio i DobraBabcia
Rzeszów, 26 październik 2016 roku